Firma Profili

Firma Profili

2013 yılından beri İstanbul Bağcılar’da sadece Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı imalatı ve satışı üzerine faaliyet göstermekteyiz. Bağcılar İstanbul Caddesinde bulunan dükkanımız  imalat yaptığımız ve satış yaptığımız iki ayrı birimden oluşmaktadır.

İstanbul’da Bağcılar ve Güngören’de satış yerlerimiz bulunmaktadır. Firmamız bayilerimiz aracılığıyla İstanbul’daki bir çok ilçede sizlere ulaşmaktadır. İstanbul’da satışı olmayan ilçelerde ise yeni bayilikler talebi kabul etmektedir. Ayrıca ürünlerimizi İstanbul’daki seçkin cağ kebapçılarda bulabilirsiniz. 

Dünden Bugüne Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı

Aşçılık mesleğinden elde ettiği deneyimiyle Geleneksel Erzurum Kadayıf Dolma imalatı yapmak üzere İsmail Usta tarafından açılmıştır. Daha küçük yaşlardan itibaren aile şirketi olan Erzurum Salon Özlem Lokantalarında çıraklıktan yetişerek gelen İsmail Usta 40 yıllık meşhur Salon Özlem birikimini cevizli kadayıf dolma imalatına aktarmıştır.  Çıraklıktan ustalığa giden yolda pişen İsmail Emeç İstanbul Bağcılar’da sadece kadayıf dolma tatlısı üreterek hizmet vermektedir. Kadayıf Dolması yapımı için özel olarak dökülen kadayıftan dolma sararak hiçbir katkı maddesi kullanmadan Erzurum kadayıf dolma tatlısı üretimi yapmaktadır.

İnsan sağlığı önceliği ile ürünlerimizde kesinlikle mısır şurubu veya glikoz kullanmamaktayız.

Bugüne kadar Bağcılar ve çevre ilçelere ulaşabilen firmamız, 2020 başlarından itibaren İstanbulun tüm ilçelerine Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı ulaştırmak amacıyla kadayifdolmatatlisi.com online satış sistemini inşaa ettik. Bu web sitesi aracılığıyla İstanbulun her yerine taze pişmiş kadayıf dolma tatlısı ulaştırmayı hedefliyoruz. 

İmalat : 0212 461 44 82
Sipariş: 0505 234 31 70

Merkez: Merkez Mahallesi İstanbul Caddesi 676. Sokak No: 2 Bağcılar İstanbul

Şube: Güven Mahallesi Tağmaç Sokak Ferah Apt. No: 12 Güngören – İstanbul

0
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.